W totutam specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych stref zabaw dla dzieci pasujących do każdego miejsca, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasze projekty to plastyczne przestrzenie, które fascynują i inspirują dzieci oraz dorosłych. Przyciągające wzrok autorskie,  artystyczne formy powstają w Studio Izabela Bołoz – pracowni polskiej projektantki realizującej projekty na całym świecie, związanej z Uniwersytetem Technicznym i Design Academy Eindhoven. Wszystkie elementy zaprojektowane są z dbałością o detal, wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Pomyślane tak, by dać dzieciom nieograniczoną swobodę kreowania i frajdę z zabawy.

Nasze place zabaw są wykonane przez doświadczonych specjalistów, którzy w procesie produkcji ściśle współpracują z projektantami. Meble powstają z wysokiej jakości materiałów i zapewniają dzieciom pełne bezpieczeństwo. Wszystkie elementy kolekcji posiadają wymagane atesty.

jak pracujemy?

Tworzymy koncepcje dopasowane do danej przestrzeni w oparciu o gotowe elementy oraz projekty indywidualne

gotowe elementy

z naszych produktów możemy stworzyć wiele ciekawych i oryginalnych kompozycji. Chętnie przygotujemy projekt, który w pełni wykorzysta potencjał Twojej przestrzeni.

unikatowe projekty

współpracujemy z klientami przy tworzeniu wyjątkowych konceptów dopasowanych do danej przestrzeni. Dzięki sprawdzonej technologii i doświadczeniu możemy zaprojektować i wyprodukować strefy zabaw w pełni zgodne z Twoimi potrzebami.

A tak to działa w praktyce

1

rozmowa


Wierzymy, że wszystko zaczyna się od rozmowy. Każdy projekt dopasowujemy do potrzeb klienta, dlatego ten etap jest dla nas najważniejszy!

2

projekt


Przedstawiamy projekt i słuchamy uwag klienta. Wspólnie wymyślamy i dopracowujemy koncepcję w kilku etapach.

3

budowa


Pracujemy z naszymi dostawcami i budujemy strefę.

4

zabawa


Czas na zabawę! To jest to, co tygrysy lubią najbardziej!